تبلیغات
از شیر مرغ تا جان آدمیزاد

از شیر مرغ تا جان آدمیزاد

  • به تهران دانلود خوش آمدید
عضویت ...
 

اخبار خبرگزاری فارس را از امروز بر روی تلفن های همراه دریافت کنید

 


به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس،معاون فن آوری این خبرگزاری گفت: با توجه به اقبال روز افزون کاربران تلفن همراه به سیستم های مبتنی بر «اندروید» (Android)  این معاونت با طراحی و پیاده سازی نرم افزار نسخه اندروید اخبار خبرگزاری فارس ، اولین گام را در جهت ارائه اخبار فارسی در بازار نرم افزارهای تلفن های همراه و رایانه های مجهز به سیستم عامل اندروید برداشته اشت.
(برای دانلود به ادامه مطلب بروید....

 

وی هم چنین ادامه داد: کاربران می توانند نسخه نهایی این نرم افزار را از اینجا و یا با مراجعه به پایگاه اینترنتی «بازار اندروید» و یا از طریق این لینک دریافت کنند.

وی تصریح کرد:با نصب این نرم افزار کاربران می توانند حتی با پهنای باند اینترنت «GPRS » که توسط سرویس دهنده های «همراه اول» و «ایرانسل» ارایه می شود، اخبار خبرگزاری فارس را مشاهده کنند.این اخبار  بر اساس دسته بندی گروه های خبری خبرگزاری و عناوین صفحه برتر قابل دریافت خواهد بود.

معاون فناوری خبرگزاری فارس  همچنین افزود: با طراحی و پیاده سازی تغییرات جدید در صفحه اول پایگاه خبرگزاری فارس، کاربران محترم می توانند در صفحه اول سایت ، اخبار بیشتری را ملاحظه کنند. علاقه مندان به حوزه فوتبال نیز می توانند با استفاده از امکان جدیدی که از هفته قبل در اختیار کاربران قرار گرفته است در جریان آخرین تغییرات لیگ های فوتبال برتر ایران و دنیا قرار گیرند.

وی تصریح کرد: معاونت فناوری خبرگزاری فارس تلاش می کند تا بزودی نرم افزار نسخه «آیفون» اخبار  خبرگزاری را نیز ارائه نماید.

وی ادامه داد: تا پایان سال، آیکون های ارائه  قیمت طلا و ارز، سکه، کالاهای اساسی ، خودرو ، اطلاعات هواشناسی و راه های کشور به پایگاه خبرگزاری فارس افزوده خواهد شد.

ادامه مطلب اخبار خبرگزاری فارس را از امروز بر روی تلفن های همراه دریافت کنید